Rezidence NOVÁ KAROLINA

Leona Drozdová

Máte-li zájem o bližší informace k projektu, kontaktujte nás.

Leona Drozdová

608707673

drozdova.leona@lvreal.cz

Popis projektu

Rezidence Nová Karolina je stavba půdorysně zalomena do tvaru C (s vnitřním věžovitým objektem) a je sestavena z 11-ti sekcí různých půdorysných rozměrů na sebe navazujících. Delší strana objektu je umístěna podél budoucí Galerijní třídy proti objektu nového obchodního centra. Kratší strany bloku jsou orientovány podél Obchodní třídy a Vítkovického bulváru. V přízemí budovy podél Galerijní třídy jsou umístěny obchodní jednotky, v ostatních podlažích se nachází bytové jednotky různých velikostí od 1+kk až po mezonetové 5+kk. Ve vnitrobloku je ve dvou patrech umístěn dvoupodlažní parkovací objekt pro obyvatele domu s 237 odstavnými stáními, dopravně připojený na Obchodní třídu. Uprostřed parkovacího objektu z něj vyrůstá obytná věž (12-tá sekce), která architektonicky doplňuje navržený bytový dům. Střecha parkovací části je řešena jako vnitroblok objektu s dětským hřištěm, parkovou úpravou se zelenými, rekreačními plochami spolu s terasami přilehlých bytů.V objektu se nachází 249 bytových jednotek, 11 komerčních jednotek pro služby, obchod, a administrativu a 2 restaurace.

Moderní bydlení určené pro všechny, kteří chtějí mít na dosah ruky kulturu, obchody, sport i rekreační vyžití. To je bydlení v rezidenci s nadčasovou architekturou, propracovanými detaily, skutečně standardním, moderním vybavením vybraným zkušenými a renomovanými architekty. To vše za reálnou cenu, kterou si můžete dovolit. Je na čase vyměnit Váš starý byt za nové bydlení v srdci Ostravy.

Rezidence Nová Karolina je součástí první etapy regenerace území jižní části Ostravy. Základní prioritou řešení stavby byla snaha realizovat fungující a pro obyvatele města vysoce atraktivní městskou čtvrt, která se stane přirozenou součástí stávajícího městského centra Ostravy - jeho plynulým rozšířením směrem na jih.

Tomuto cíli bylo podřízeno jak urbanistické řešení sítě pěších komunikací - ulic, náměstí i automobilových komunikací, které navazují a dále rozšiřují základní pěší a dopravní trasy procházející dnes městským centrem, tak situování stavebních objektů s takovými funkcemi (obchod, kultura, zábava), které zajistí životaschopnost a fungování tohoto nového postupně budovaného městského organismu ve stávající struktuře městského centra Ostravy.

Návrh parteru Ostravy Nové Karoliny si klade za cíl vytvořit příjemné a moderní městské centrum, zvýraznit a podpořit jeho urbanismus i architekturu při zachování přátelského měřítka. Hlavní pěší osa, Galerijní třída, prochází územím jako zelený pás se stromy v květnících střídajících se v pravidelném rytmu se svítidly veřejného osvětlení a lavičkami. Pás je záměrně přerušen v místech důležitých vazeb na přilehlé objekty, integruje do sebe objekt umělecké plastiky a vrcholí přerodem v Centrální náměstí. Návrh řešení prostoru náměstí do jisté míry vychází z přísně symetrické kompozice bývalé Ústředny, na straně druhé tuto symetrii lehce porušuje v reakci na napojení hlavní pěší tepny území, Galerijní třídy, a podporuje tak důležité průhledy na vlastní historické budovy. Půdorysně je jeho plocha rozčleněna do pravoúhlé sítě vycházející z konstrukčního skeletu podzemního parkingu. Náměstí je téměř čtvercového tvaru, v jeho jednotlivých rozích vyrůstají v různých výškových úrovních z pravidelného rastru umělé ostrovy s příjemnými intimními zákoutími kolem vodních ploch se zelení. Každý z těchto ostrovů představuje jedno roční období, tomu odpovídá výběr dřevin i rostlin na něm osazených.

Neméně důležitým faktorem ovlivňujícím navržený urbanismus byl požadavek na zachování průhledu budoucí Galerijní třídou na stávající památkově chráněné objekty Ústředny a Elektrocentrály z prostoru křižovatky ulic 28. října a Poděbradova, který vedl k vytvoření Centrálního náměstí.

Celá lokalita svým umístěním nabízí výbornou dopravní obslužnost. V dosahu je autobusová, tramvajová a železniční zastávka a napojení na přímý výjezd a sjezd rychlostní komunikace R56 Místecká.

 Rezervační poplatek 30 000,- Kč při podpisu rezervační smlouvy

Tato rezervace je platná 60 dnů tak, aby jste měli potřebný čas si rozmyslet jaký způsob finacování zvolíte a také měli možnost řešit případné změny ať už dispoziční či změny standartu. S námi můžete rychle zjistit jaké dostanete podmínky od bank se kterými spolupracujeme, a u kterých už nemusíte řešit odhad ceny Vašeho vybraného bytu. Rezervační poplatek je součástí ceny bytu.

2. Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Po výběru způsobu financování a případném výběru vybavení či změny dispozice uzavřete s prodejcem smlouvu o smlouvě budoucí kupní, kde již bude jasně stanoven harmonogram splátek ceny bytové jednotky dle prostavěnosti stavby.

3. Kupní smlouva

Po dokončení stavby a kolaudaci Vás vyzveme k podpisu kupní smlouvy. Po jejím uzavření a vložení do katastru nemovitostí zaplatíte poslední 10% splátku z ceny bytu a stáváte se jeho vlastníkem.

 

Harmonogram: Zahájení: únor 2009 Dokončení: červen 2012 Nastěhování: -
Cena: od 30.000Kč/m2 + DPH Kč

Rezervační poplatek 30 000,- Kč při podpisu rezervační smlouvy Tato rezervace je platná 60 dnů tak, aby jste měli potřebný čas si rozmyslet jaký způsob finacování zvolíte a také měli možnost řešit případné změny ať už dispoziční či změny standartu. S n

Máte-li zájem o nezávaznou schůzku s naším makléřem nebo bližší informace o projektu, vyplňte prosím níže uvedené údaje. Náš pracovník Vás bude kontaktovat v nejbližším možném termínu.


Napište nám
:
*
:
*
:
*
:
*
captcha
* povinný údaj
ulice Na Karolíně
obec Ostrava
okres Ostrava - město
kraj Moravskoslezský kraj

« zpět

© LV Real 2019. All rights reserved, kontakt: e-mail: info@lvreal.cz, tel.: +420 725 217 500, Webdesign Poski.com | Reality | PoskiRealRealitní software