LV REAL, s.r.o. je tady pro Vás, kdykoliv a na míru Vašim požadavkům

Rádi bychom se vám představili jako mladá společnost , která vznikla vytvořením týmu profesionálních, zkušených lidí s bohatou praxí v oblasti obchodování s nemovitostmi po mnohaletých zkušenostech působení na realitním trhu.

Naše motto zní: Vaše spokojenost je naší největší odměnou

Důraz na kvalitu poznáte z veškeré činnosti naší kanceláře. Odměnou a výsledkem naší práce jsou pak vracející se klienti, kteří se na nás v případě další potřeby s důvěrou znovu obracejí, či rádi doporučí naší kancelář svým nejbližším.

Realitní servis LV REAL, s.r.o. je komplexní realitní služba zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí (bytů, domů, rekreačních objektů, rezidenčních pozemků, maloobchodních a kancelářských ploch, průmyslových a skladových areálů, včetně průmyslových, či podnikatelských zón). Jeho nedílnou součástí jsou také výběrová řízení či veřejné soutěže.

Nabízíme Vám také bohaté zkušenosti s developerskými projekty zahraničních i tuzemských investorů - rezidence , komerční objekty.
Mezi naše významné zakázky patří v současnosti developerský project Nová Karolina, a to konkrétně : „Rezidence Nová Karolina“ - byty a nebytové prostory, „Forum Nová Karolin“ - obchodně zábavní centrum a také moderní administratívní objekt „Nová Karolina Park“ - kancelářské a obchodní prostory.
Veškeré tyto developerské objekty jsou součástí projektu , který má za cíl realizovat fungující a pro obyvatele města Ostravy vysoce atraktívní novou městkou čtvrť.

Dále Vám rovněž zajistíme a zpracujeme podklady v rámci inženýrské činnosti při výstavbě staveb. V zastoupení komunikujeme s úřady, dotčenými orgány státní správy, či správci inženýrských sítí.

Neriskujte prodej nemovitosti sami nebo prostřednictvím pochybného zprostředkovatele, ušetříte si tak čas i peníze!

Aktuality

5.3.2012 | Prodej bytů v roce 2012
V roce 2012 bude tuzemský trh s bydlením pravděpodobně ve znamení prohlubování rozdílu mezi nabídkou bytů a slábnoucí poptávkou. Lidé budou mít hlouběji do kapsy, přís...

© LV Real 2019. All rights reserved, kontakt: e-mail: info@lvreal.cz, tel.: +420 725 217 500, Webdesign Poski.com | Reality | PoskiRealRealitní software